KAIP TAI VEIKIA?

TRYS ŽINGSNIAI

PIRMAS ŽINGSNIS

PALEIDIMO PLATFORMA

Šiame žingsnyje, Jūs ir NOUHAU komanda aptarsite ir numatysite klinikos tikslus.

Kai kurie klinikų vadovai, ar gydytojai, nori padidinti savo algas, kai kurie nori daugiau laiko praleisti su savo šeima, o kai kurie nori sukurti kliniką, kurią galima būtų parduoti už dideles pinigų sumas. Kai kuriems svarbu vykdyti plėtrą, nupirkti dar vieną odontologijos kliniką, antra, trečią, ar penktą, kai tuo tarpu kitiems svarbu priimti į savo klinikos komandą iškilią asmenybę - "superstar".

Mes padėsime išgryninti Jūsų norus.

ANTRAS ŽINGSNIS

TRAJEKTORIJA

Šiame žingsnyje, mes "užmetame akį" į Jūsų odontologijos klinikos vidų ir pristatome aiškų esamos situacijos vaizdą, kuris leis nustatyti Jūsų galimybių vietas. Mes pristatysime trumpą aprašymą apie Jūsų odontologijos klinikos esminius veiklos indikatorius. Pasistengsime priminti dalykus, kuriuos Jūs galbūt užmiršote, pamatysite akląsias klinikos zonas.

TREČIAS ŽINGSNIS

PALEIDIMO PLANAS

Šiame žingsnyje, visas dėmesys paleidimo planui. Mes sukursime aiškų planą, kaip Jūsų kliniką iš esamos padėties perkelti į ten kur Jūs norite. Sukursime prakiškus, aiškius ir veiksmingus žingsnius pasiekti Jūsų tikslams visose klinikose srityse. Tai apima ir dėmesį pacientams, komandos efektyvumą ir žinomą - pelningumą.

Ir tada.... belieka paspausti Didelį Raudoną Mygtuką

FP - FREAKIN' PROFIT