NOUHAU

kompetencijos sritys

  • Odontologijos klinikų veiklos analizė ir strategija
  • Būtinoji ir paslaugų kokybės reikalavimus atitinkanti dokumentacija
  • Įmonės vizija, misija ir vertybės

Versle Rytis 2/3 viso savo gyvenimo, iš kurių daugiau nei 10 metų skiriantis odontologijos sričiai. Jo praktika apima tiek lokalią, tiek tarptautinę odontologijos rinką, įmones nuo 5 iki 700 darbuotojų. Tai žmogus, kuris tiesiog negali palikti odontologijos ramybėje.

Puikiai gebantis organizuoti darbus ir įkvėpti šalia esančius žmones, Ryčiui pavyko suformuoti sėkmingas odontologų profesionalų komandas skirtinguose Lietuvos miestuose ir jas valdyti vienu metu. Tai leido įsisavinti ir suprasti teisingą odontologijos klinikos valdymo svarbą.

Klinikų veiklos procesuose, įsitraukia maksimaliai nepalikdamas vietos net smulkiausioms nesėkmės detalėms. Turi puikų skonį klinikos interjerams, supranta techninę medicininės įrangos dalį, taip pat ruošia dokumentaciją visapusiškai veiklai, tiek odontologijos klinikoms, tiek dantų technikų laboratorijoms Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Ir dar šiek tiek...

Gydytojas irgi žmogus. Jam taip pat skauda dantis, o ypatingai nugarą. Jis taip pat trokšta, kad jo mintis skaitytų paskutinis dienos pacientas. Jis tikrai nemanė, kad odontologija tuo pačiu yra ir psichologija, o, kad jo chalatas 99% laiko bus su kraujo, ar hipochlorito dėmėmis.

Gydytojas irgi žmogus ir jam reikia ramybės, kad atsivertų jo herojiško gydytojo savybės, kad neprarastų to jausmo, kurį turėjo prieš pateikdamas prašymą stoti į odontologiją.

NOUHAU komanda ir aš, mes nuoširdžiai su Jumis pasidalinsime idėjomis ir veiksmais, kurie yra patikrinti, įrodyti ir velniškai galingi, kurie leis Jums būti gydytojais odontologais.